Nová elektro predajňa ELSET SYSTEMS SHOP v SABINOVE – všetko pre elektrikárov

ELSET SYSTEMS pri poskytovaní kompletných elektroinštalácií, prišla na nedostatočnú ponuku elektrifikačného sortimentu v okolí Sabinova. Túto medzeru sa preto rozhodla vyplniť a 9.11.2020 otvorila svoju prvú predajňu kompletného elektroinštalačného materiálu pre živnostníkov, ale aj domácnosti.

Naša spoločnosť – ELSET SYSTEMS, s.r.o. rozšírila svoju činnosť o predaj kompletných elektroinštalačných materiálov pre živnostníkov, ako aj elektrického domového sortimentu pre stavbu a renováciu domácností. ELSET SYSTEMS SHOP sa nachádza na veľmi dobre dostupnom mieste s možnosťou parkovania, medzi autobusovou a vlakovou stanicou v Sabinove. Vyniká najmä svojou veľkosťou a priestrannosťou showroomu, čím chce zabezpečiť pohodlie pri nákupe a možnosť všetko si pozrieť zblízka.

vchod do predajne elektro ELSET SYSTEMS
VCHOD do predajne ELSET SYSTEMS SHOP

V predajni nájdete rôzne elektroinštalačné materiály, káble, svorky, materiály na bleskozvod, teda všetko pre elektrikárov. V ponuke sú aj produkty pre zákazníkov renovujúcich si domácnosti ako napríklad svietidlá, zásuvky, vypínače či malú elektroniku.

Za samozrejmosť považujeme kvalitu a podporu. V prípade, že zákazník nevie, čo potrebuje, náš personál mu veľmi rád pomôže. Ak na predajni nenájdete to čo potrebujete, produkt vám samozrejme zaobstaráme. Živnostníci si môžu brať od nás tovar na faktúru. Výhodou je, že to čo reálne nespotrebuje, nám môže vrátiť naspäť. Vďaka tomu si môže pokojne vydýchnuť a tovar vyplatiť neskôr. Budem rád, ak si u nás každý príde na svoje, preto chceme vychádzať našim zákazníkom v ústrety,” uviedol konateľ spoločnosti, pán Peter Šeteščák.

Zakladateľ firmy ELSET SYSTEMS, s.r.o. získal počiatočné skúsenosti v oblasti elektrifikácií ešte ako živnostník. Keď sa práce nakopilo nad časové možnosti jedného elektrikára, rozhodol sa založiť v roku 2018 firmu ELSET SYSTEMS, s.r.o. Odvtedy zabezpečuje kompletné služby v rámci elektroinštalácií v B2B sfére a spolupracuje na stavbách Lidl, Kaufland, Slovnaft a iné. Zriadenie predajne je ďalším krokom, ktorým chce zabezpečiť moderné, kvalitné a najmä bezpečné renovácie elektroinštalácií starých stavieb či stavieb nových budov.

4 komentáre k “Nová elektro predajňa ELSET SYSTEMS SHOP v SABINOVE – všetko pre elektrikárov”

  1. Hi there! Someone in my Facebook group shared
    this website with us so I came to give it a look. I’m definitely
    loving the information. I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers!
    Great blog and fantastic style and design.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *